Darmowe warsztaty dla rodziców i opiekunów

Szanowni Państwo,

Przystąpiliśmy do realizacji projektu grantowego „Akademia Rodzica”, dofinansowanego przez Samorząd Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Celem projektu jest zwiększenie kompetencji wychowawczych rodziców i opiekunów prawnych z powiatu inowrocławskiego. Projekt realizowany jest do 31.12.2022 roku.

Do udziału w projekcie zaprosimy 40 rodziców/opiekunów prawnych. Zajęcia będą realizowane w Inowrocławiu, w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy przy ul. Dworcowej 65.

Przygotowaliśmy dla nich pakiet 20 tematów warsztatowych, dotykających różnych sfer wychowania i różnych etapów życia dziecka. Każdy rodzic/opiekun prawny weźmie udział w 4 warsztatach, które będą cieszyły się największym zainteresowaniem, a także obowiązkowo, w warsztatach dotyczących wychowania bez przemocy.

Ponadto rodzice/opiekunowie, będą mogli skorzystać z indywidualnych konslultacji i poradnictwa wychowawczego, realizowanego przez psychologów, pedagogów, specjalistów w zakresie integracji sensorycznej, prawników, czy mediatorów.

Podczas zajęć zapewniamy poczęstunek, a terminy i godziny będą planowane w taki sposób, aby nie kolidowały z życiem zawodowym rodziców/opiekunów prawnych.  

Fundacja Ekspert-Kujawy
Dworcowa 65, Inowrocław
tel: 52-357-62-15
www.fundacja.ekspert-kujawy.pl

Informacje bieżące

Tutaj przedstawiamy sprawy bieżące dotyczące aktualnej działalności.

Informacje bieżące

Ważne informacje

Tu staramy się przekazać naprawdę istotne informacje.

Ważne informacje