Dzień Dziecka

Dzień Dziecka ustanowiony został w 1954 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. W różnych krajach obchodzony jest w różne dni roku.

A więc zgodnie z tradycją, w piękny, słoneczny czwartek, świętowaliśmy Dzień Dziecka. O dobrą zabawę tego dnia zadbali animatorzy z firmy „Animacje na kółkach”. Na naszym przedszkolnym placu zabaw przygotowano stanowisko z tatuażami, zabawy ruchowo-muzyczne oraz bańki mydlane. Drugie śniadanie odbyło się w formie pikniku, gdzie serwowano lody i popcorn. Był to dzień pełen radości, uśmiechu, niespodzianek i samych pozytywnych wrażeń. Na zakończenie tego dnia dzieci otrzymały upominki. Poniższe zdjęcia oddają atmosferę, jaka tego dnia panowała w naszym przedszkolu 😉

Informacje bieżące

Tutaj przedstawiamy sprawy bieżące dotyczące aktualnej działalności.

Informacje bieżące

Ważne informacje

Tu staramy się przekazać naprawdę istotne informacje.

Ważne informacje