Mikołajki

W tym roku Mikołajki świętowaliśmy aż dwa dni! W poniedziałek, 5 grudnia, przybył do nas Święty Mikołaj. Wspaniały gość odwiedził każdą grupę w swojej sali, obdarowując dzieci nowymi zabawkami. Święty Mikołaj opowiedział o swojej codzienności w dalekiej krainie oraz bardzo chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci. Przedszkolaki w podziękowaniu za upominki zaprezentowały Mikołajowi ulubioną piosenkę, tematyczny wiersz lub zaprosiły do zabawy kołowej. Po drugim śniadaniu wszyscy razem udaliśmy się na przedstawienie teatralne. Bombka i prezent, czyli główni bohaterowie spektaklu, przypomnieli nam o wartości współpracy, o zaletach wspólnego poszukiwania rozwiązania problemu oraz o szacunku dla odmienności każdego z nas. Później została nam już tylko zabawa nowymi zabawkami!

We wtorkowy poranek grupa Tygryski wystąpiła przed społecznością przedszkola, przybliżając rówieśnikom mikołajkowe tradycje. Tym razem dzieci otrzymały prezenty indywidualne.

Dwudniowe mikołajkowe uroczystości całkiem wprowadziły nas w grudniowy, magiczny nastrój. W każdej sali oraz w korytarzach czuć już świąteczną atmosferę, pojawiają się świąteczne dekoracje i charakterystyczne bożonarodzeniowe elementy…

Informacje bieżące

Tutaj przedstawiamy sprawy bieżące dotyczące aktualnej działalności.

Informacje bieżące

Ważne informacje

Tu staramy się przekazać naprawdę istotne informacje.

Ważne informacje