Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zgodnie z planem, po raz drugi nasze przedszkole stało się wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w zeszłym roku, w zamian za przyłączenie się do akcji, na darczyńców czeka słodki upominek- ciasteczka, w których przygotowaniu brały udział przedszkolaki. Nowością w tym roku są licytacje przedmiotów, a dokładnie rękodzieł oraz wypieków. Ich krótki opis i cena wywoławcza znajdują się w aktualnych postach na Facebook’u naszego przedszkola: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057232309125. Trwają one do 28 stycznia, do godziny 15:00.

Informacje bieżące

Tutaj przedstawiamy sprawy bieżące dotyczące aktualnej działalności.

Informacje bieżące

Ważne informacje

Tu staramy się przekazać naprawdę istotne informacje.

Ważne informacje