XIV Festiwal Muzyki

Dnia 15.03.2018 r. w Teatrze Miejskim odbył się XIV Festiwal Muzyki, czyli muzyczne popisy najmłodszych talentów. Mieliśmy ogromny zaszczyt poczuć się prawdziwymi artystami i kolejny raz wystąpić na scenie teatru. Mali wykonawcy ucharakteryzowani na postaci kojarzące się ze światem Kosmosu, którym towarzyszyły świecące ubrania oraz twarze w ultrafiolecie. Niesamowicie trudny i skomplikowany układ choreograficzny sprawił, że przedszkolaki zabłysnęły w blasku fleszy podkreślając tym samym ich niezwykły talent.Taniec do muzyki hip – hopu jest bardzo wymagający, ale jednocześnie sprawiający wrażenie swobodnego poruszania się po  scenie, co w najlepszy sposób pokazały dzieci.

Również na pochwałę i zasługuje „Orkiestra”, która pokazała dynamiczną i nietypową grę na niekonwencjonalnych instrumentach. Uroku dodały podświetlone instrumenty, które wkomponowały się w całość występu.

Na ogromne barwa zasługują artyści: Oliwier Jakubowski, Patrycja Chlaściak, Zuzanna Michałowska, Gabriela Kalinska, Alicja Borowiak, Nadia Olejniczak, Pola Tomczyk Maciej Ślachciak, Daniel Wabiszewski, Lena Wódczak, Maja Mendelewska, Jagoda Kinczewska, Oliwia Tarasek.

Do występu dzieci przygotowały nauczycielki: Kamila Grabowska i Monika Wódczak.

Nasze szkolenia

Członkowie naszego zespołu doskonalą swoje kompetencje zawodowe. Zapraszamy nauczycieli z innych placówek.

Szkolenia

Certyfikaty

Certyfikaty nie są naszym celem... Cenimy sobie drogę, która prowadzi do ich otrzymania.

Certyfikaty